• Ata Kuaför
  Ata Kuaför
 • Ata Kuaför
  Ata Kuaför
 • Ata Kuaför
  Ata Kuaför
 • Ata Kuaför
  Ata Kuaför
 • Ata Kuaför
  Ata Kuaför

Saç Bakım Sanatı "Hair Design By ATA"da doruğa ulaşıyor'

Harvey Nichols İstanbul içerisinde yer alan, en son trendlerin yaratıcısı Hair Design By ATA'da yalın ve minimal yapıda şekillendirilmiş çizgilerin modern tarzlarla uyumlu bileşimi, ölçülü ışık kullanımlarıyla desteklenerek adeta mistik bir ambians yaratıyor. Yumuşak hatlarla net çizgilerin mükemmel kombinasyonu ve doğal renklerin yarattığı lüks duygusuyla hayat bulan avant-garde bir güzellik salonu "Hair Design By ATA" sunduğu hizmetlerle fark yaratıyor.

Hair Design By Ata"da bulunan Kérastase Saç Bakım Enstitüsü, saçlarına özen gösteren bayanlar için özel seçenekler sunuyor. Saç bakımında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Kérastase'ı tercih eden bayanlar, "Hair Design By Ata"nın ayrıcalıklı atmosferinde saçları için yoğun bakım kürlerini uygulatıyorlar. Böylece bayanlar, kişiye özel saç bakım servisi için hazırlanmış muhteşem çekici bir alanda saç bakımındaki uzmanlığı deneyimleme şansına sahip olabiliyorlar. Yumuşak ve yuvarlak hatlar ile beyaz ve krem renklerin yarattığı konfor hissi saflığı ve huzuru çağrıştıran bir "Güzellik Salonu" imajı çiziyor. Şık dekorasyonu, kaliteli müşteri hizmetiyle bayanlar için vazgeçilmez adreslerden biri haline gelen "Hair Design By ATA'nın sahibi Ata, ünlü yabancı markalarla uzun yıllar çalışmış bir profesyonel. Deneyimlerini ve bilgi birikimini yeteneğiyle buluşturarak uzmanlık alanını en iyi şekilde hayata geçiriyor. Böylelikle, saç bakım sanatı doruğa ulaşmış oluyor.

Saç, makyaj ve kişisel bakım hizmetleri veren "Hair Design By ATA", yenilikçi uygulamalarıyla en son trendleri hayata geçiriyor. Yoğun geçen bir günden sonra keyifli bir mola verip, kendinizi rahatlığa bırakarak sıkıntılardan arınmak için gözlerinizi kapatıp, saçlarınızdan başlayan güzelliğin tüm ruhunuza yayıldığını hissedeceksiniz. Bu eşsiz bakım deneyiminden siz de faydalanmak istiyorsanız mutlaka "Hair Design By ATA"ya uğrayın.